2104

podpisówStop homopropagandzie na ulicach Lublina!
13 października w Lublinie ma zostać zorganizowany tzw. marsz równości, czyli parada promująca homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne. Władze miasta nie widzą w wydarzeniu nic złego, choć nie od dziś wiadomo, że podczas podobnych imprez promuje się zachowania gorszące i niedopuszczalne w normalnym społeczeństwie. W obronie Lublinian i przeciwko marszowi wystąpili radni miasta.
Faktem naukowym jest, że homoseksualizm szkodzi zdrowiu i życiu. Częsta skłonność do pedofilii wśród gejów i lesbijek, czy zachorowalność przez nich na choroby weneryczne już powinny stanowić argument za zakazywaniem wydarzeń, na których zachęca się, a nawet stosuje przymus społecznej akceptacji perwersji i wynaturzeń.Treść petycji


Panie Prezydencie!

Coraz częściej spotykać można przerażające dane na temat homoseksualistów. Odpowiadają oni za 20-40% przypadków molestowania dzieci, choć stanowią zaledwie 1-3% społeczeństwa. To makabryczne! W trosce o dzieci i ich bezpieczeństwo jakiekolwiek popieranie propagandy środowisk LGBT nie powinno mieć nigdy miejsca.

Wstrząsnęła mną informacja o próbie zorganizowania w Lublinie tzw. marszu równości i o tym, że Urząd Miasta i Pan jako Prezydent Lublina zgadzacie się na to wydarzenie. Zadaniem każdego polityka powinna być ochrona najsłabszych – zwłaszcza małoletnich – przed niebezpieczeństwami, w tym przed ryzykiem padnięcia ofiarą molestowania lub zgwałcenia.

W związku z tym kategorycznie nie zgadzam się na zorganizowanie w Lublinie marszu środowisk LGBT i domagam się wydania zakazu organizowania tego wydarzenia. Promowanie homoseksualizmu, propagowanie dewiacji oraz wmawianie ludziom, że są one normą, jest zjawiskiem gorszącym i nie może być legitymizowane przez władze samorządowe. Dołączam się do wniosku radnych Lublina o odwołanie marszu przez Prezydenta Miasta.


Imiona i nazwiska osób, które podpisały petycję:

Adresaci petycji:


Prezydent miasta Lublin
Krzysztof Żuk