10628

podpisówO ustawowy zakaz marszów lgbt w Polsce
Ulicami 24 polskich miast przechodzi w tym roku tzw. marsz równości, czyli marsz dumy gejowskiej. Zagrożone bezpieczeństwo mieszkańców, sparaliżowany ruch, ogromne nakłady finansowe – to tylko zewnętrzny wymiar tej niepokojącej sprawy. Domagamy się ustawowego zakazu marszów LGBT w Polsce.Treść petycji

Panie Przewodniczący!

Ulicami 24 polskich miast przechodzi w tym roku tzw. marsz równości, czyli marsz dumy gejowskiej. Zagrożone bezpieczeństwo mieszkańców, sparaliżowany ruch, ogromne nakłady finansowe – to tylko zewnętrzny wymiar tej niepokojącej sprawy.

Przede wszystkim jednak naruszone zostają o wiele ważniejsze dobra i wartości. Przez promocję wynaturzonych zachowań seksualnych, ekshibicjonizm dokonuje się obrazy moralności publicznej. Mimo zapewnień organizatorów wydarzenia, że marsz nie ma na celu promocji zachowań homoseksualnych, na czele kolorowych pochodów idą transparenty z wyraźnym przekazem „Wielka promocja homoseksualizmu”. Nie można pominąć licznych bluźnierstw i obrazy uczuć religijnych - profanacje Mszy Świętej, godła Polski, obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej umieszczanych na tle tęczowych flag, ośmieszanie dostojników kościelnych. To obnaża hipokryzję środowisk LGBT, które w imię rzekomej tolerancji i postępu szydzą z największych dla Polaków i katolików świętości.

Rozprzestrzenianie się ideologii gender zagrażającej tradycyjnemu modelowi rodziny uderza w porządek kulturowy i społeczny. Propagandowe uderzenie w podstawową komórkę życia społeczeństwa i narodu, podważanie tożsamości biologicznej człowieka, niszczy godność osoby ludzkiej, okalecza zdrowe relacje rodzinne i krzywdzi najmłodsze pokolenie Polaków. Marsze są ponadto okazją do wciągania w ideologię ludzi bardzo młodych. Wielu z uczestników to nastolatki niezdające sobie sprawy, w czym tak naprawdę biorą udział. – – Wydarzenia organizowane są także przez ośrodki finansowane zza granicy, przez co nie można wykluczyć, że ich celem jest destabilizowanie sytuacji wewnętrznej w Polsce.

W związku z tym kategorycznie nie zgadzam się na organizowanie w Polsce

marszów środowisk LGBT i domagam się wydania ustawowego zakazu organizowania podobnych wydarzeń. Promowanie homoseksualizmu, propagowanie dewiacji, zacieranie różnić między kobietą a mężczyzną oraz wmawianie ludziom, że są to normy, jest zjawiskiem gorszącym, sprzecznym z polskim prawem i Konstytucją i jako takie nie może być legitymizowane przez polski rząd. Jako Przewodniczącego największego Klubu Parlamentarnego w polskim Sejmie wzywam Pana do niezwłocznej reakcji w celu uchwalenia zakazu marszów promujących ideologię LGBT.

Z poważaniem,

Imię i nazwisko

Adresaci petycji:

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS
Ryszard Terlecki