6455

podpisówKatolicka szkoła nie może akceptować popierania aborcji!
Rozpoczęła się nagonka na Dyrekcję Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, która podjęła decyzję o relegowaniu ze szkoły uczennicy II klasy liceum, która organizowała proaborcyjne i antykatolickie demonstracje.

Jednocześnie chodziła do katolickiego, prywatnego liceum, które swoją pryncypialną decyzją stanęło w obronie bezbronnych nienarodzonych dzieci. Dlatego chcemy serdecznie podziękować Dyrekcji za dobrą decyzję i wyrazić nasze wsparcie.

Lewackie środowiska wykorzystują tą sytuację do ataku na katolików. Swoim zwyczajem manipulując faktami. Dlatego piszemy do Dyrekcji Szkoły z podziękowaniami i wyrazami wsparcia.Treść petycji

Szanowne Panie Dyrektor, Szanowny Księże Dyrektorze!

Chcę serdecznie podziękować za obronę wartości i niezłomną postawę. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, w których "wartości chrześcijańskie i prawda nie są kochane" potrzebne są takie jasne i zdecydowane decyzje.

Wydalenie uczennicy, która aktywnie angażowała się w organizację tzw. "czarnych protestów" jest działaniem adekwatnym i w swojej istocie prawdziwie wychowawczym. Uczennica dobrze wiedziała jakie postulaty popierają strajki: aborcję na życzenie, profanacje i atakowanie kościołów.

Mam nadzieję, że Państwa decyzja pozwoli jej zmienić swoje myślenie i da naukę, że za swoje działania trzeba ponosić odpowiedzialność. I nawet jeśli nasze dzieci tego nie rozumieją, to obowiązkiem prawdziwych wychowawców jest pomóc im to zrozumieć. Czasem w zdecydowany sposób.

Mam nadzieję, że cała ta sytuacja będzie jasnym kierunkowskazem dla innych, jak trzeba bronić wartości chrześcijańskich w życiu codziennym i na polu edukacji.

Łączę wyrazy wsparcia i podziękowania.
Z poważaniem,

Imię i nazwisko

Adresaci petycji:

Szanowna Pani Dyrektor Honorata Kozłowska
Szanowna Pani Dyrektor Katarzyna Norwa
Wielebny Ksiądz Dyrektor dr Krzysztof Kamiński